NORD Fish - Visos jūsų svajonės / All your dreams / Все ваши мечты / Alle dine drømmer

Apie mus

NORD FISH

viena didžiausių poilsio ir žvejybos bazių šiaurės Norvegijoje, esanti Skarsteindaleno slėnyje Andoya saloje Vesteraleno salyne. Sala pasižymi unikalia geografine padėtimi – visai netoli kranto vandenyno dugnas staiga leidžiasi į 2500 metrų gylį. Atsimušanti į šią sieną Golfo srovė sudaro labai palankias sąlygas daugintis planktonui, o tuo pačiu ir visų rūšių žuvims, paukščiams bei banginiams. Žiemą tai viena palankiausių vietų pasaulyje stebėti šiaurės pašvaistę – reginį, kuris nepalieka abejingų net didžiausių skeptikų. Andoy sala – puiki vieta praleisti atostogas, nesvarbu, ar jūs esate įspūdingų laimikių besivaikantis žvejys, ar gamtos mylėtojas, ar dar nepatirtų nuotykių ištroškęs keliautojas.

NORD FISH poilsio ir žvejybos bazė suteiks jums visas reikiamas paslaugas: apgyvendinimą aukščiausio lygio apartamentuose,  aktyvų laisvalaikio praleidimą, jūrinių katerių ir žvejybinės įrangos nuomą, gidų, transporto bei daug kitų paslaugų. Nuostabi gamta, neįtikėtinai žuvingas Atlanto vandenynas, banginių safari, galimybė pamatyti orkas bei kitus delfinus, tyro kalnų vandens ežerai ir juose knibždantys upėtakiai, sniegu pasidengę kalnai, slėniai – uogų bei grybų rojus, jaukūs miesteliai bei paprasti ir nuoširdūs žmonės laukia jūsų – patikėkite mums savo atostogas ir jos taps pačiomis įsimintiniausiomis, ir norėsite čia sugrįžti vėl ir vėl.

PAGRINDINIAI ASPEKTAI

  • Nereikia keltis keltais! Automobiliu mus pasieksite tiltais.
    Lietuviškai kalbantis personalas.
  • Turistinis – žvejybos sezonas tęsiasi nuo kovo iki rugsėjo mėnesio.
  • Žvejybos vietos išsidėsčiusios maždaug 10 km spinduliu nuo uosto, galima žvejoti tiek atvirame vandenyne, tiek fiorde, taip pat – gausybėje salos ežerų.
  • Vidutinis gylis žvejybai – apie 35 m, dugnas mažai žolėtas, daug kur smėlėtas – ideali vieta gausiai Atlanto uotų (Atlantic halibut) populiacijai.
  • Visuose apartamentuose veikia nemokamas WiFi interneto ryšys.
  • Televizija rodo lietuviškus, rusiškus, lenkiškus TV kanalus.
  • Puiki vieta žvejybai, atostogoms su šeima, įmonių konferencijoms bei pažintiniam turizmui.

Nord Fish –

Žvejok ten, kur kimba!